Вхід на сайт Паріматч

Щоб увійти на сайт Parimatch, необхідно:

  1. в правому верхньому кутку сайту натиснути кнопку «Вхід»;
  2. ввести номер мобільного телефону, на який зареєстрований акаунт, і пароль;
  3. натиснути кнопку «Увійти».

Якщо не можете згадати пароль від акаунта — натисніть кнопку «Забули пароль?». Після цього відкриється вікно «Відновлення пароля», де необхідно буде ввести номер телефону / e-mail / номер рахунку і натиснути кнопку «Відправити запит». Залежно від обраного способу відновлення акаунта, вам буде відправлена ​​актуальна інструкція з подальшими діями для входу в кабінет Паріматч.

Куди завантажити документи

Верифікація (ідентифікація) гравця — одна з обов’язкових процедур, яку повинен пройти кожен новий користувач сайту Паріматч. Щоб розібратися, куди завантажити документи, для початку необхідно авторизуватися на сайті, а далі:

  1. натиснути на значок профілю (або актуальний баланс рахунку) в правому верхньому кутку сайту;
  2. у вікні вибрати поле «Персональні дані», а після цього — «Підтвердження облікового запису»;
  3. у новому вікні натиснути «Новий документ»;
  4. додати в спеціальне поле кольорові фотографії паспорта (розвороти з фото, пропискою, а також селфі з листом А4, на якому написано «Parimatch»).

Якщо дані в документах збігаються з тими, що були вказані в акаунті Паріматч, то після верифікації у вікні «Підтвердження облікового запису» навпроти слова «Паспорт» буде вказано «Схвалений».

Як видалити акаунт

Щоб видалити акаунт на сайті Паріматч, необхідно звернутися в службу підтримки через:

У запиті необхідно буде вказати причину, чому ви вирішили видалити акаунт, а також вказати телефон, ім’я та e-mail, зазначені в профілі. Подальшу інструкцію вам підкаже оператор служби підтримки або буде відправлена ​​детальна інструкція на поштову адресу.

Як змінити номер телефону

Щоб змінити номер телефону, прив’язаний до акаунта, необхідно звернутися в службу підтримки. Кращий варіант — відправити запит на електронну адресу [email protected] Фахівці запропонують пройти процедуру ідентифікації, вказавши особисті дані, а також відправити кольорові фотографії документів, що підтверджують особу. Співробітники служби підтримки повинні переконатися, що запит на зміну номера телефону відправляє власник акаунта. У разі успішного підтвердження докладна інструкція буде вислана на пошту.