Онлайн ставки на футбол в БК Паріматч

Ставки на спорт в букмекерській конторі Паріматч

Міжнародна букмекерська компанія, заснована в 1994 році в Україні, лідер в сфері ігрового бізнесу в країнах пострадянського простору, – так коротко можна охарактеризувати БК Паріматч.

За 25 років роботи букмекерська контора Паріматч багато зробила для розвитку і легалізації азартних ігор і сьогодні відома в усьому світі. У Росії, Білорусі, Україні, Молдові, Грузії, Казахстані, з недавніх пір і в Таджикистані діють пункти прийому ставок на спорт БК Паріматч. Компанія працює на легальній основі, за міжнародною ліцензії держави Кюрасао.

Версії і продукти Паріматч

Дві версії офіційного сайту Паріматч. На даний момент паралельно існують дві версії — Паріматч стара версія і нова. Міжнародна версія запущена в 2016 році і використовує новітні розробки в сфері програмування і ні в чому не поступається закордонним сервісів подібного профілю.

Функціональні відмінності в обох версіях наступні:

Для зручності користувачів доступ до старої версії сайту Паріматч не заблокований. Увійти в неї або скачати можна, натиснувши на кнопку «Проблеми з доступом» в новій версії. Там надані рекомендації для простого переходу на стару версію.

 1. Дзеркало Паріматч. Це альтернативний доступ на сайт при блокуванні основного ресурсу, технічних роботах або спробах злому. Найнадійніший спосіб отримати адресу дзеркала — звернутися в службу підтримки Паріматч. Не шукайте посилань в інтернеті, оскільки є ризик потрапити на фішингові сайти шахраїв.
 2. Мобільна версія і додаток Parimatch. У 2015 році букмекерська компанія Паріматч запустила мобільну версію сайту для смартфонів і планшетів. Скористатися мобільною версією можна як з браузера свого гаджета, так і скачавши спеціальний додаток.

Ставки на спорт

Основні види ставок на спорт в online БК Паріматч:

  1. Фора. Це певне число, яке додається до результату команди, створюючи штучну перевагу. Якщо результат з доданою форою буде на користь обраного учасника, то ставка беттора зіграла. Якщо навпаки – програш. У разі нічиєї ставка повертається.
  2. Ординар. Це одиночна ставка на результат якої-небудь події. Виграш в цьому виді беттінга дорівнює сумі ставки, помноженої на коефіцієнт обраного результату.
  3. Експрес. Дозволяє зробити ставку на спорт не на один результат, а на кілька різних подій. Індивідуальні коефіцієнти при цьому множаться. Залежно від кількості подій експрес може бути подвійним, потрійним і т.д.
  4. Подвійний азіатський гандикап. Це та ж ставка з форою, але зі значенням 0,25, 0,75, плюсова або мінусова. Вважається страховкою ставки, так як вона ділиться на два показники. Наприклад, при ставці 1,25 вона поділиться на 1 і 1,5. Якщо по 1,5 ставка не зіграла, то по 1 відбудеться повернення.
  5. Ставки в режимі Live. Рішення беттор приймає безпосередньо під час онлайн-трансляції матчу або турніру. Коефіцієнти теж змінюються в ході гри.
  6. Система. Це комбінація з декількох експресів. Для того щоб ставка зіграла, потрібно вгадати два з трьох результату подій.
  7. Ставка на перемогу або місце в турнірній таблиці.
  8. Тоталізатор. Це лотерея, в якій гравець повинен передбачити результат подій, обраних букмекерів. Коефіцієнти при цьому не використовуються. У БК Parimatch існують два види тоталізаторів: ПМ-Тото і Футбол-Тото. У першому приймаються ставки на результат подій, а в другому – на кількість голів за два тайми.
  9. Всі ставки і коефіцієнти по наслідків розписані в лінії ставок.

Управління аккаунтом

Зробити ставки на спорт в онлайн БК Паріматч можна тільки за умови реєстрації беттора на сайті. Щоб створити свій аккаунт в Parimatch, коректний:

Аккаунт створений. Тут будуть відображатися ваші ставки, їх результати, вся необхідна інформація. Надалі, щоб увійти в свій профіль, натисніть на кнопку «Вхід» і введіть пароль.

Зареєструвавшись на офіційному сайті, ви також отримуєте доступ в особистий кабінет в мобільній версії або додатку.

Фінанси

Букмекерська компанія Паріматч надає зареєстрованим гравцям просту схему введення-виведення коштів.

Поповнення рахунку:

Виведення коштів:

Контакти

Турбота про клієнта — головне правило, завдяки якому букмекерська контора Паріматч лідирує в ТОПі онлайн БК. Технічна служба підтримки сервісу працює в режимі 24/7. Зв’язатися з співробітниками можна:

Букмекерська компанія Паріматч пропонує своїм користувачам тільки якісний сервіс, великий вибір для ставок на спорт і надійні виплати кожному гравцеві. Приєднуйтесь до БК Паріматч Україна і почніть вигравати разом з надійним букмекерів.